صفحه اول جستجوی گوگل قرارگیری در صفحه اول جستجوی گوگل

سایت مدیریت آگهی ایستگاه


سایت مدیریت آگهی  ایستگاه ایستگاه , سایت مدیریت آگهی ,سایت مدیریت آگهی ایستگاه ,سایت ایستگاه , سایت مدیریت تبلیغات ایستگاه,ثبت آگهی ویژه ۷ ستاره

واکاوان وادی دنیای نوین ارتباط


خدمات بانک صنایع چوب وودنا : واردات انواع مواد اولیه صنعت چوبطراحی و تولید کابینت آشپزخانه برای سازمانها و ادارات و پروژه های مسکن مهردکوراسیون داخلیآموزش تجارت الکترونیک و سئومهندسی برنددیزاین کارخانه تولیدی و بهینه سازی مصرف مواد اولیه 

ثبت شرکت و ثبت برند | تهران ثبت


صفحه اول جستجوی گوگل

صفحه اول جستجو ,سئو ,seo,بهینه سازی وب سایت ,سئو وب سایت

صفحه اول جستجو

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم , به نظر من مهمترین سوال وب مستران میتواند همین سوال باشد .این که بدانیم چگونه می توانیم در رتبه های نخست گوگل باشیم راه ساده ای نیست و دلیل ساده نبودن ان هم تغیراتی است که موتور های جستجو در الگوریم های خود ایجاد می کنند . اگر ما بخواهیم با استفاده از ترفند ” کلک زدن به موتور های جستجو ” سایت خود را دررتبه برتر جستجو قرار دهیم مطمنا روزی از صفحه اول حذف خواهیم شد . پس سعی کنید بدون تقلب و فریب کاری خود را در رتبه برتر قرار دهید . ما در این مقاله سعی برآن داریم تا روش هایی را برای بهتر شدن مطالب از نظر موتور های جستجو بیان کنیم پس با دانشنامه تی تیل همراه باشید.

معمولا تمامی کسانی که قصد دارند سایت خود را برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی کنند، این سوال برایشان پیش می آید که طی چه مدتی و پس از انجام چه مراحلی وب سایت شان در صفحه اول گوگل قرار می گیرد؟ برای آنکه یک وب سایت برای کلمات کلیدی خاصی در صفحه اول گوگل (یا حتی رتبه یک گوگل) قرار بگیرد ابتدا می بایست وب سایت برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی شود. این بهینه سازی از تغییر کد نویسی قالب یک سایت تا تولید محتوای منظم را در بر می گیرد.

همچنین، میزان سختی و آسانی کلمات کلیدی مرتبط با یک وب سایت و سطح رقابت موجود در آن ها باید توسط کارشناسان سئو مشخص شود. به یاد داشته باشید که سئو، امری زمان بَر است و رتبه یک سایت را نمی توان در طول یک شب، به صفحه اول گوگل رساند. اگر در جایی عنوان “سئوی تضمینی” را شنیده یا خوانده اید، مطمئن باشید که با یک تصویر دروغین روبرو هستید.

درست است که یا تکنیک های اسپمینگ و سئو بلک هت می توانید رتبه سایت خود را طی مدت کوتاهی افزایش دهید، اما هر لحظه منتظر جریمه شدن توسط الگوریتم های گوگل باشید.