سبک سیستمها

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
مقاومت اسلامی لبنان

مقاومت اسلامی لبنان

مقاومت اسلامی لبنان
http://www.moqawama.ir/
فرازها:

فروگذاری عرب و توطئه‌ی جهان به نفع اسرائیل ادامه خواهد یافت. عرب‌ها وقتی دشمن فقط اسرائیل بود به هر بهانه‌ای پشت مقاومت را خالی می‌کردند تا چه رسد به امروز که جبهه‌های متعددی برای خود گشوده و در آن‌ها مشغول جنگند.

بازگرداندن خاک، کرامت و امنیت جز با فداکاری‌های عظیم ممکن نیست. این امنیت که در حال پاسداری از آن هستیم از سال ۱۹۴۸ سابقه ندارد. این امنیت حاصل جان‌فشانی‌های فوق العاده‌ی جنبش‌ها، احزاب، گروه‌ها و شهادت، جانبازی و تخریب خانه‌ها و از بین رفتن اسباب زندگی هزاران نفر توسط دشمن است.

هیچ کس بابت این پیروزی و آزادسازی خاک بر ما منتی ندارد، نه اتحادیه‌ی عرب، نه سازمان کنفرانس اسلامی، نه شورای امنیت، نه آمریکا و نه اتحادیه‌ی اروپا. این پیروزی مجانی و با التماس، سخنرانی و حرف به دست نیامده بلکه با تلاش و مجاهدت و مقاومت پی‌گیر و جدی صورت پذیرفته است.

هیچ کس برای این پیروزی بر ما منت ندارد. این پیروزی فضل خداوند بر ما و مردم بود که شرط دستیابی به پیروزی را محقق کردند. آن‌ها خداوند را یاری کردند و خداوند نیز وعده‌ی خود درباره‌ی پیروزی مقاومان، مجاهدان، صادقان، مخلصان، صابران و فداکاران بی‌حد را حتی اگر گروهی اندک باشند درباره‌ی آن‌ها تحقق بخشید. شهید سید عباس موسوی از همان ماه‌های اول بر خلاف تمام داده‌های میدانی و تنها بر مبنای کتاب خدا وعده‌ی پیروزی می‌داد.

در سالگرد آزادسازی جنوب، باید امیدمان را به خدا و خود تثبیت کنیم. کسی مردم را نترساند و نکوشد کسان دیگری را ضمانت امنیت کشور یا بخش‌هایی از مردمان معرفی کند زیرا متأسفانه احساس امنیت بخش‌های مختلف ملت ما متفاوت است. می‌خواهند از چه کسی برای شما ضمانت بگیرند؟ از آمریکا، غرب، اروپا و کشورهای عرب؟ از آن‌ها که ملت‌های منطقه را به علت منافع، پول یا کینه‌های خود به دم تیغ سپرده‌اند؟! ضمانت و قدرت ما همین‌جا در داخل است.

ملت فلسطین بدون شک هنگام آزادسازی سال ۲۰۰۰ یکی از خوشوقت‌ترین ملت‌های جهان بابت این پیروزی بودند. این آزادسازی باب امید را به روی آن‌ها گشود و بلافاصله انتفاضه آغاز شد و به مقاومت در نوار غزه تحول یافت و موجب آزادی آن شد. به ملت عزیز فلسطین می‌گویم: از همه‌ی کسانی که می‌خواهند اسرائیل را به واسطه‌ی شرایط منطقه به هر دلیلی به عنوان دوست شما معرفی کنند بپرهیزید. از همه‌ی کسانی که می‌خواهند و دست به تغییر جهت‌گیری نبرد زدند بپرهیزید. از آن‌ها که ۷۰ سال پشت شما را خالی کردند پشتیبانی نخواهید دید. اگر در آن‌ها خیری وجود داشت تا امروز مشخص شده بود. تنها راه رهایی شما وحدت، مقاومت و ایستادگی خودتان است. بدانید ایران، سوریه و جنبش‌های مقاومت که تا امروز در کنار شما بودند، هر ابهامی پیش بیاید همچنان در کنار شما خواهند ماند.

بنده به شما می‌گویم خط مقاومت در منطقه شکست نخواهد خورد و پیروز خواهد شد و فلسطین بار دیگر به تنها جبهه‌ی نبرد در منطقه تبدیل خواهد شد.

دره‌ی بقاع با وجود محل جغرافیایی‌اش که در پشت جبهه قرار دارد در همه‌ی نبردهای مقاومت در خط مقدم حضور داشته و در دوران مقاومت، پیروزی، پس از پیروزی و حفظ دستاوردهای آزادسازی سال ۲۰۰۰ عامل اصلی بوده است. امروز نیز در مقابل آخرین تهدید علیه لبنان، سوریه و در نهایت فلسطین، یعنی این گروه‌های تکفیری، خود به خط مقدم مبارزه تبدیل شده.

لطفا نظر خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا