سبک سیستمها

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

  توضیحات

  قیمت : رایگان
  نوع : فروش یا ارائه
  تاریخ : نوامبر 12, 2018
  وضعیت : بدون استفاده
  گارانتي : بله
  مکان : استان تهران، تهران، خیابان امام خمینی، پلاک 418، ایران

  سامانه هفتاد سی

  یه درآمدزایی میلیونی و عالی🤑

  13 میلیون تومان در ماه

  لطفا یه چند ثانیه وقت بزارین و بادقت متن زیر رو بخونین ؛ امکانش هست زندگیتونو زیرو رو کنه😉
  یه شارژ 5 تومنی برای من و شما 5450 هزینه داره ، این 9درصد مالیات که میشه 450 تومان واریز میشه به حساب سازمان مالیات و سود برای عاملین فروش.

  🔸 برای اینکه متوجه سود بشیم ،نرم افزار آپ یا هفت هشتاد، رو مثال میزنیم که به ازای حاشیه سودش جایزه های هفتگی یا ماهانه بزرگی میدن . و در رسانه ملی با سودی که از من و شما به جیب میزنن تبلیغ جوایزشو میکنن!! خوب من و شما چطور میتونیم از خرید شارژمون به درآمد برسیم؟؟!!

  🔸 یه برنامه جدید به اسم 7030 اومده که اساتیددانشگاه شریف طراحی و ساختنش و بعد از کلی گرفتن مجوزها از مراجع قانونی در اختیار من و شما گذاشتن ، که در کنار شارژکردن و خرید اینترنت گوشیتون و پرداخت قبوض آب و برق و کارت به کارت و … میتونید درآمدی برای خودتون هم داشته باشین !!

  🔸 به این نحو که وقتی  گوشیتونو شارژ کنید یا قبض پرداخت کنید این برنامه تا 70 درصد از سوده خودشو با شما تقسیم میکنه و به خودتون بر میگردونه. آمار تراکنش شارژ در ایران 150 میلیارد تومان است ، در واقع سازندگان این برنامه تصمیم گرفتن بجای دادن جوایز میلیونی به 1نفر یا تبلیغ میلیاردی در رسانه ملی برای معرفی 7030 ، این پول رو بین تک تک استفاده کننده های برنامه 7030 تقسیم کنند که اونا براشون تبلیغ کنند و دستمزد مادام العمر دریافت کنند. با هر خرید دوستانتون با توجه به سطح آنها شما درآمد کسب خواهید کرد (سطح اول افرادی هستن که شما
  مستقیم معرفی کردین و سطح دوم کسانی هستن که از طریق سطح اول دعوت شدن)

  🔸 با توجه به صحبتهایی که شد لب کلام اینه که شما کافیه به 10 نفر از اطرافیانتون این برنامه و کد معرف خودتونو  معرفی کنید ، بعد هرکدام از اونها اینکارو انجام بدن و تا سطح 7 این اتفاق بیفته . اونموقع هست که هرکدوم یه شارژ 5تومانی در ماه تهیه کنن شما میتونین به در آمد 13 میلیون تومنی در ماه برسین 13.000.000 میلیووووون !!!!!!!

  🔸 تازه جالبه بدونی این مبلغ برای شما فقط با خرید یکبار شارژ 5تومانی بدست میاد اونم در ماه !!! و طبیعتا این خرید برای افراد متفاوته و چندین بار خرید میکنن ! به اینم فکر کن که اگر خرید اینترنت و پرداخت قبض و کارت به کارت هم بشه این 13 میلیون هم بیشتر میشه و شما میتونی از برنامه در خواست کنی و اونم واریز کنه !

  🔸 نصب برنامه 7030 از طریق گوگل پلی ، بازار ، سیب اپ قابل انجامه .
  بعد از نصب برای ورود و ثبت نام کد معرف رو وارد کنید تا استارت یه کارخوب وبا آینده  رقم بخوره
  به امید درآمدمیلیونی برای همه دوستان
  ✅ از طریق لینک زیر در چند ثانیه عضو شوید و شروع به درآمدزائی کنید.

  🌐 https://7030.ir/r/kalayeiraniema

  شناسه‌ی معرف هنگام ثبت نام: kalayeiraniema
  دقت داشته باشید بدون کد معرف ثبت نام نمی شود.  مکان

  امتیاز آگهی شما


  آگهی های مشابه

  بالا