یک منبع محلی در استان نینوا اعلام کرد که داعش با پخش بخشنامه‌ای در بیشتر مساجد تلعفر از اعضایش خواسته منتظر صدور بیانیه مهمی درباره ابوبکر بغدادی باشند.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، یک منبع محلی در استان نینوا اعلام کرد: داعش بخشنامه غافلگیرکننده‌ای را در ساعات اولیه صبح امروز در بیشتر مساجد تلعفر و مقرهای اصلی‌اش پخش کرده و در آن از اعضایش خواسته منتظر صدور بیانیه مهمی درباره ابوبکر بغدادی، سرکرده داعش باشند.

این منبع افزود: هنوز محتوای بیانیه‌ای که داعش قصد صدور آن را دارد مشخص نیست اما تنش و آشوب ایجاد شده در میان داعشی‌ها واضح است و به نظر می‌رسد که صحبت درباره کشته شدن ابوبکر بغدادی صحت دارد. احتمالا در روزهای آتی داعش این خبر را تأیید یا تکذیب می‌کند.

اخیرا مسئولان روسی از کشته شدن ابوبکر بغدادی در حملات هوایی روسیه در رقه سوریه صحبت کرده‌اند که هنوز داعش واکنشی به این اخبار نداشته است.

در همین راستا سه تن از برجسته‌ترین فرماندهان داعش در شهر تلعفر واقع در غرب موصل در حمله هوایی که نشست آن‌ها را هدف قرار داد، کشته شدند.

شهر تلعفر همچنان در دست داعش است اما نیروهای عراقی بیشتر شهر موصل را آزاد کرده‌اند و تنها بخش‌هایی از بخش قدیمی موصل باقی مانده است.

تیر ۳, ۱۳۹۶
داعش , ابوبکر بغدادی ,بیانیه مهم داعش درباره ابوبکر بغدادی

داعش به زودی بیانیه مهمی درباره ابوبکر بغدادی صادر می‌کند

یک منبع محلی در استان نینوا اعلام کرد که داعش با پخش بخشنامه‌ای در بیشتر مساجد تلعفر از اعضایش خواسته منتظر صدور بیانیه مهمی درباره ابوبکر بغدادی باشند.
تیر ۳, ۱۳۹۶
بمب‌گذار خودروهای داعش,ارتش لبنان,مدیریت سازمان اطلاعات ارتش لبنان,محمد بدر الدین الکرنبی

بمب‌گذار خودروهای داعش در چنگال ارتش لبنان

الکرنبی که یکی از خطرناک‌ترین افراد تحت تعقیب بوده است، در انتقال عاملان انتحاری و خرید و بمب‌گذاری خودروها و انتقال خودروهایی برای منفجر کردن آنها در مناطق مختلف لبنان مشارکت داشته است.
تیر ۳, ۱۳۹۶
طرح سایبری آمریکا برای نابودی زیرساخت‌های روسیه,طرح سایبری آمریکا, نابودی زیرساخت‌های روسیه

طرح سایبری آمریکا برای نابودی زیرساخت‌های روسیه

روزنامه واشنگتن پست فاش کرد که مسئولان آمریکایی طرحی سایبری در دست دارند که برای ضربه زدن به زیرساخت‌های مهم روسیه طراحی شده است.
تیر ۳, ۱۳۹۶
شعار عده‌ای علیه رئیس‌جمهور,شعار علیه روحانی در روز قدس,شعار علیه روحانی

در نکوهش یک حاشیه

شعار عده‌ای علیه رئیس‌جمهور